O nás

Čisticí stroje KÄRCHER prodáváme a opravujeme již od roku 1991, původně jako samostatný importér, od roku 1993 potom jako autorizovaný obchodní a servisní partner nově vzniklé společnosti KÄRCHER spol. s r.o.

V roce 2001 jsme založili Čistící stroje s.r.o., ve které jsme propojili prodej a servis čisticí techniky KÄRCHER a naše aktivity v oblasti úklidových služeb.

V roce 2011 jsme otevřeli první KÄRCHER CENTER v České republice a dnes zde máme 5 poboček:

KÄRCHERCENTER ČISTÍCÍ STROJE ČESKÉ BUDĚJOVICE

Podrobnosti

KÄRCHERSTORE ČISTÍCÍ STROJE PRAHA

Podrobnosti

KÄRCHERSTORE ČISTICÍ STROJE PLZEŇ

Podrobnosti

KÄRCHERCENTER ČISTÍCÍ STROJE LIBEREC

Podrobnosti

KÄRCHERSTORE ČISTÍCÍ STROJE OSTRAVA

Podrobnosti

 

Na spolehlivém chodu společnosti se podílí více než 300 zaměstnanců. Klademe důraz na kvalitu a spolehlivost, splňujeme požadavky kvality na certifikované úrovni ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, jsme členy Hospodářské komory České republiky.

Pomocí náhradního plnění Vám umožníme splnit povinný podíl zaměstnávání OZP. Navíc získáte profesionálního partnera v oblasti úklidu, údržby zeleně, ostrahy budov a majetku.

O značce KÄRCHER

Alfred Kärcher – vynálezce a podnikatel, podobně jako Robert Bosch, Gottlieb Daimler a hrabě Zeppelin, byl jedním z vynálezců a podnikatelů, kterých město Württemberg generovalo v mimořádně vysokém počtu od počátku průmyslové éry. V roce 1935 založil vlastní společnost v obci Bad Cannstatt u Stuttgartu, aby zde mohl vyrábět své vlastní produkty v oboru technologií vytápění a distribuovat je na trh. V roce 1939 přesídlila tato rodinná společnost do Winnendenu, kde má stále své oficiální sídlo. Po fázi diverzifikace obrátila společnost Kärcher v roce 1974 svou pozornost k vysokotlakému čištění. Během této doby se barva strojů změnila z modré na žlutou, jíž je značka Kärcher nyní celosvětově známá. V roce 1980 rozšířila tato společnost svůj výrobní sortiment tak, aby pokrýval základní požadavky na čištění, a to zpočátku v oborech dopravy a údržby budov. Sortiment byl dále rozšiřován krok za krokem a byly do něj přidávány vysavače pro vysávání mokrých a suchých nečistot, zametací vysavače a mycí podlahové stroje, linky na mytí vozidel, parní čističe, čisticí prostředky a systémy pro úpravu pitné a odpadní vody.

Inovace vždy byly a nadále budou nejdůležitějším faktorem růstu. Jen v samotném roce 2011 uvedla společnost Kärcher na trh více než 100 nových produktů. Globální lídr trhu v oboru čisticích technologií bude i nadále charakterizován svou vynalézavostí, špičkovou výkonností a inovativním řešením problémů.