PARNÍ MOPY KÄRCHER

Parní čističe Kärcher představují dokonalý prostředek pro úklid pevných ploch – keramického obložení, tvrdých podlah, skleněných výplní i oken, ale i vybavení kuchyní a koupelen. Účinný systém vytváří páru, kterou speciálně tvarované trysky směrují přímo ke zdroji nečistot. Mastnota, špína, ale i odolné biologické skvrny se působením vysokého tlaku páry okamžitě uvolňují a bez poškození povrchu odlučují.

Rychlý a dokonalý úklid domácnosti

Parní mopy Kärcher jsou v nabídce v řadě provedení. Pro pohotové použití v domácnosti je ideální jednoduchý a lehce přenosný typ SC 2 kompaktní parní čistič. Parní čistič má dostatečně velkou nádržku pro čerpání vody, zároveň si zachovává kompaktní velikost pro snadnou manipulaci. Výměnné hlavice můžete kombinovat podle druhu čištěného povrchu. Součástí výbavy je tryska na bodový paprsek, kulatý kartáč i froté potah na ruční hubici. Parním mopem bez námahy odstraníte vodní kámen, zbytky mýdla, mastnotu. Trysky dosáhnou a směrují páru i do úzkých spár a těžko dostupných míst. Během chvíle dokonale vyčistíte i náročné plochy jako jsou digestoře, varné desky. Vynikající účinek má čistění sprchových koutů a dlaždiček. Hloubkové čistění koupelny i kuchyně zvládnete s minimem námahy a ve velmi krátkém čase.

Profesionální výkon

SC 4 parní čistič je variantou pro profesionální úklidové firmy. Bohatá výbava počítá s rychlým a efektivním čistěním velkých ploch. Parní čistič je navíc vybaven systémem dvou nádrží, který prodlužuje aktivní činnost přístroje. Parní mop je pro snadnou manipulaci vybaven pojezdovými koly, přívodová hadice umožňuje volný pohyb.

Velkou předností je nejen rychlé účinné čistění, ale především absence doplňkové chemie. Horká pára ničí 99% bakterií, výrazně eliminuje vznik a šíření alergenů. Zanechává povrchy dokonale čisté a je ideálním prostředkem pro domácnosti s malými dětmi nebo alergiky. Parní čističe vám nabízí možnost rychlého a účinného hloubkového úklidu s minimální námahou.