JARNÍ ÚKLID S VYSOKOTLAKÝMI ČISTIČI KÄRCHER

Jarní sezonu předznamenává nejen příjemné oteplení, znovu zelené travnaté plochy, ale také poměrně náročný úklid domu i jeho okolí. Po delší zimě je třeba očistit chodníky a vjezdové cesty, z oken a venkovních ploch umýt nanesený prach. Je třeba zkontrolovat a upravit venkovní sezení v pergole nebo na terase, znovu ustavit zahradní nábytek. Velký jarní úklid však nemusí znamenat dlouhé hodiny náročné dřiny. Vysokotlaké čističe dokáží s minimální námahou odstranit i velmi odolné nečistoty. Pracují s okamžitým efektem, bez potřeby kombinace nákladné a agresivní čistící chemie.

ÚKLID PROSTOR KOLEM DOMU

Vysokotlaké čističe pracují na velmi účinném principu. Proud vody je hnaný vysoce výkonným motorem přes speciálně upravenou trysku. Tlak vody můžete dokonale směrovat na znečištěné místo, podle typu ošetřované plochy můžete volit intenzitu proudy i jeho rozptylu. Speciální trysky mohou pečlivě opláchnout velké plochy chodníků, ale také omítek nebo plotů. Jinou variantou je zesílení účinku proudu vody do tenkého bodu. Síla proudu vody dokonale vyčistí i spáry, špatně dostupná místa nebo silné nečistoty. Vysokotlaký čistič K 2 Compact patří mezi cenově velmi příznivé produkty. Přístroj můžete variabilně využívat po celý rok. Je lehký, snadno ovladatelný a i základní výbava je dostatečná pro čištění venkovního nábytku, podlah, chodníků, ale také sportovních kol, koloběžek nebo odrážedel.

SNADNÉ OVLÁDÁNÍ, DOKONALÝ VÝSLEDEK

Výkonější a bohatě vybaveným produktem je vysokotlaký čistič K 4 Full Control Home. Sada Home Kit je sestavena pro víceúčelové využití ve venkovních prostorách. Nástavec Vario Power s pohodlně nastavitelným ovládáním vodního tlaku usnadní úklid běžných nečistot jako je prach, pyl, drobné kamínky, bláto. Rotační tryska s rotujícím bodovým paprskem zesiluje účinky mytí a je ideální variantou proti obzvláště odolným nečistotám. Výbava obsahuje také speciální čistič ploch, čistič na kámen a fasády.

PÉČE O VŮZ I SPORTOVNÍ VYBAVENÍ

Vysokotlaké čističe můžete vybavit i dalšími speciálně upravenými nástavci. Různé kartáče nebo hlavice poslouží jako vynikající prostředek při péči o vůz, motocykl nebo kolo. Se skutečně minimální námahou odstraníte veškeré nečistoty. Čističe jsou navržené pro snadnou manipulaci. Přívodové kabely i hadice jsou dostatečně dlouhé, ergonomický tvar úchytů i hlavic čistící pistole zpříjemňují držení. Výkonné motory jsou chráněny proti přehřátí a přivádí maximální výkon. Jsou chráněny pevným obalem s vysokou odolností vůči mechanickému poškození i pádu. Vysokotlaké čističe Kärcher jsou stoprocentním garantem dlouhé životnosti a vysoké užitnosti každého produktu.