JAK VYČISTIT CHODNÍK

Jarní úklid vždy zahrnuje generální mytí velkých ploch, tepování koberců a potahů, důkladné čištění podlah, mytí oken. U domů a příjezdových cest však musíte myslet také na odklizení naneseného bláta, zbytků po posypových materiálech jako je písek, štěrk, sběr různých spadaných nečistot.

JEDNODUCHÉ A RYCHLÉ ZAMETÁNÍ

Velkou pomocí při likvidaci drobných nečistot jsou zametací stroje. Tato speciálně upravená zařízení zajistí rychlé odstranění veškerých nečistot. Zametací stroj sesbírá listy, větvičky, ale zejména nepříjemné zbytky posypových materiálů jako je písek, drobné kamínky, štěrk. Přístroj je vybaven samostatnou sběrnou nádobou. Při práci tak odpadá pracné nametení na jedno místo a následné odnášení. Například ruční zametací stroj S 550 se lehce ovládá díky pojezdovým kolům. Je lehký a dosáhne dobře i na špatně dostupná místa. Po použití stačí jednoduše vyjmout a vyprázdnit sběrnou nádobu.

Zametací stroje jsou vyrobeny z odolného plastu, můžete s nimi dokonale a bezpečně sesbírat i rozbité sklo. Kryt je odolný vůči mechanickému poškození, ale také vlhkosti. Využití najdou po celý rok. Na jaře rychle odklidí chodníky od posypových materiálů, pomohou i s odklízením listů na podzim, pomohou odklidit bláto po dešti apod.

DOKONALÝ ÚKLID

Perfektní práci při úklidu rovněž odvedou vysokotlaké čističe. Stroje jsou uzpůsobené pro precizní čištění velkých i malých ploch, bez problémů zasáhnout nedostupná nebo členitá místa. Speciálně uzpůsobené pracovní nástavce vám pomohou vyčistit i profily na zemi nebo lemování domu, ale i v různých výškách. Vysokotlaký čistič může být vybavený několika měnitelnými nástavci. Tlak vody i rozptyl proudu můžete jednoduchým otočením nebo volbou nástavce volně přizpůsobit. A tryska řeší běžné opláchnutí nanesených nečistot na velké ploše.

Vysokotlaký čistič K3 má široké využití v okolí celého domu. Pomůže dokonale vyčistit chodníky i příjezdové cesty. Proud vody je hnaný velkou silou přes speciální profil trysky, a dokáže tak přesně zasáhnout a uvolnit i odolné nečistoty, spáry v chodnících, odstraní bláto, zanesené nečistoty i mech. Volbou výměnného pracovního nástavce za jemnější rozptylové vedení vody můžete očistit od prachu i omítky, ploty, vrata.

Čističe Kärcher vždy nabízejí kompletní program pro jednoduché a rychlé čištění domu i venkovních prostor. Přístroje vytváří okamžitý efekt, velmi snadno se ovládají a mají dlouhou životnost. Speciálně uzpůsobené stroje jsou vhodné pro běžné používání v domácnosti, pro profesionální úklidové firmy můžeme nabídnout speciální řadu přístrojů s maximálním efektem a odpovídajícím velkým výkonem.