Čerpadla Kärcher

12/09/2022

Péči o dům a zahradu vám výrazně usnadní profesionální vybavení. V nabídce čistící a úklidové techniky můžete vybírat přístroje, které kombinují snadnou obsluhu i manipulaci s perfektními výsledky. Cenově dostupné stroje vám výrazně usnadní námahu, zrychlí neoblíbené práce. Výrobce Kärcher nezůstává však pouze u nabídky čistících strojů.

Produkty pro přečerpání čisté i znečištěné vody najdou uplatnění ve velkých zahradách, ale i v místech, kde je třeba řešit hospodárný provoz vody. Přečerpávání vody ze sudů nebo jiných záchytných nádob a následné využití při zavlažování vám ušetří čas i peníze.

PŘÍZNIVÁ CENA A VYSOKÝ VÝKON

I základní výbava ponorného čerpadla Sp 3 Dirt jej řadí mezi robustní a výkonná čerpadla. Hodí se zejména k rychlému vyčerpání či přečerpání čisté i mírně znečištěné vody. Pracuje i při velmi nízkém stavu vody. Ergonomicky tvarovaný kryt s držadlem zajišťuje pohodlnou a bezpečnou manipulaci. Plovákový spínač reguluje činnost čerpadla závislý na hladině vody a garantuje ochranu před chodem nasucho. Cenově příznivý model pracuje s vysokým výkonem a snese i dlouhodobé zatížení. Doporučit jej můžeme jak pro domácí využití, tak i firmám, které potřebují zajistit časté odčerpání vody i ve velkém množství.

DOKONALÁ ZAHRADA I TRÁVNÍK

Perfektním pomocníkem pro údržbu záhonů i trávníků je zahradní čerpadlo BP3 Garden Set Plus. Jako všechny ostatní nabízené produkty, i tento přístroj představuje snadné a okamžité využití. Čerpadla se lehce upraví pro provoz, není třeba instalace nářadím. Pohodlné ovládání zajišťuje nožní spínač. Ve výbavě můžete vybírat z řady trysek a přípojek ke kohoutu. 20 m dlouhá hadice Kärcher Primoflex (průměr 1/2“) vám dovolí volný pohyb i po velké zahradě bez nutnosti přenášet celé čerpadlo. Čerpadlo pracuje zcela bezúdržbově. Pevný kryt chrání motor před možným mechanickým poškozením nebo venkovními vlivy rozdílných teplot a vlhkostí.

Při péči o zahradu můžete využít spádovou vodu. Nemusíte plýtvat upravovanou vodou z vodovodního řádu a platit vysoké částky. Čerpadla vám zajistí snadné zalévání záhonů i průběžné kropení a zavlažování keřů či velké plochy trávníku. Najdou uplatnění i při sezonní údržbě bazénu nebo jezírka. Pomůže lehce odčerpat nebo naopak dodat vodu do jakékoli nádrže.