Park & City solutions

12/09/2022

Čistící stroje Kärcher jsou garancí vysokého výkonu, dlouhé životnosti a snadného ovládání. Představují ideální nástroje pro úklid domácnosti, okolí domu, své produkty však nabízí i profesionálním firmám. Unikátní koncept zařízení nabízí pomoc při náročné údržbě velkých veřejných ploch. Park & City Solutions jsou řešením pro komunální služby měst nebo správce parků, škol nebo sportovišť.

Koncept produktů kombinuje vysokou flexibilitu nástrojů současně s ohleduplným provozem. Park & City Solutions jsou vybaveny silným akumulátorem, který garantuje minimální hlučnost vybavení, nedává vzniku emisím ani zplodinám. Dovolují pracovat i v prostředí citlivém na hluk jako je okolí nemocnic, vyučovacích tříd, úřadů a podobně. Výkon baterií pracuje s maximální výdrží a s možností rychlé obnovy energie.

PÉČE O STROMY A KEŘE

Ideálním řešením pro prořezávání a zušlechťování stromů nebo živých plotů je řetězová pila. Ergonomický tvar nástroje usnadňuje práci i v méně přístupných místech. Nástroj je lehký, dobře se ovládá. Výkon umožňuje pořez malých i středně velkých stromů. S vybavením získáte pohotový účinný nástroj pro odstranění odlomených větví a popadaných stromů i pomoc s pravidelnou údržbou. Pila má zabudované bezpečnostní prvky pro obsluhu. Je plnohodnotným strojem pro hrubé a náročné práce s dřevinami.

PÉČE O CHODNÍKY A CESTY

Další z nabízených produktů využijete nejen na sklonku podzimu, kdy je třeba pravidelně udržovat chodníky a pochozí cesty od spadaného listí. Fukar na listí je nedocenitelnou pomocí velkých parků nebo veřejných ploch osazených listnatými stromy. Podpoří výsledky práce zametacích strojů zvláště na špatně dostupných nebo členitých místech. Plochy můžete udržovat v dokonalém stavu i v místech pod lavičkami, podél obvodových plotů nebo zdí budov, v okolí okrasných záhonů. Konstrukce nástroje opět myslí především na snadnou manipulaci. Držadla ulehčují přenášení a pohyb s fukarem, nezavdávají vzniku únavy nebo přetížení obsluhy.

DLOUHODOBÝ VÝKON

Perfektní výkon nástrojů přímo ovlivňují i aku články. Součástí nabídky jsou i dobíjecí stanice. Nabíječka BC ADV vám díky 50 voltové technologii zajistí až o polovinu kratší dobu pro nabíjení. Kompaktní rozměry a nízká hmotnost umožňují snadné přenášení a využití i mimo pevné zázemí jedné dílny. Profesionální údržba velkých ploch bude pro vaši firmu jednodušší a rychlejší. Vybavte se zařízeními, které vám pomohou dostát svým závazkům a přispějí vaší dobré pověsti.