Jak čistit auto nebo motorku

12/09/2022

Jistě vám záleží na dobrém stavu vašeho vozu. Deštivé počasí nebo jízda terénem zanechá na karoserii nevzhledné stopy. Zimní období se na stárnutí laku a vznikající korozi podílí zhoršenými podmínkami, vysokou vlhkostí a posypovou solí. Pro běžnou údržbu a ochranu vozu přitom stačí poměrně jednoduché mytí. Nemusíte ztrácet čas ručním oplachováním ani při každém dešti stát frontu před auto myčkou. Vysokotlaké čističe zastanou profesionální mytí s ještě lepším efektem a bez rizika poškození laku a skel standardními gumovými kartáči.

Kärcher se svou produktovou řadou vám přináší jednoduchý způsob mytí, ušetří vám čas i peníze. Profesionální čističe navíc můžete využít i při úklidu prostor kolem domu. Jsou uzpůsobené pro mytí chodníků, omítky, zahradního nábytku i herních prvků hřišť. Jednotlivé stroje nabízí řadu výměnných hlavic s možností přímého čištění proudem vody, rozptylové oplachování i cílené čištění uzpůsobenou koncovkou s kartáčem.

BĚŽNÝ ÚKLID VOZU, MOTOCYKLU I PROSTOR KOLEM DOMU

Rozpětí ve výbavě i výkonu strojů je veliké. Pro běžné používání můžeme doporučit K2 Compact vysokotlaký čistič. Snadno a rychle odstraňuje lehčí nečistoty, poradí si s oplachováním soli, bláta, písku. Ergonomicky přizpůsobená pistole, 4 m dlouhá vysokotlaká hadice, plochá tryska, rotační tryska s rotujícím bodovým paprskem proti odolným nečistotám vám dovolí volně směrovat proud vody na znečištěné disky kol, podběhy, i samotnou karosérii.

PROFESIONÁLNÍ STROJ S KOMPLETNÍ VÝBAVOU

Pro skutečně precizní čištění využijete K3 Car vysokotlaký čistič, který je konstruován přímo pro účely mytí motocyklů a aut. Součástí vybavení je mycí kartáč s kloubem, pěnovací tryska. Pistole Quick Connect vám zajistí rychlou a jednoduchou výměnu mycích hlavic. S jediným přístrojem dokážete odstranit odolnou špínu, postaráte se o perfektní šamponování i oplachování. Přístroje Kärcher využívají silný proud vody hnaný přes speciální trysky. I při dlouhé práci šetří energii a pracují s minimální spotřebou vody!

Profesionální technika najde uplatnění i u vás doma. Přístroje jsou navržené pro vysoký výkon I při náročné práci, na jejich provoz se můžete spolehnout s dlouhodobou jistotou. Ušetřete si čas i námahu. Vysokotlaké čističe Kärcher si oblíbíte a najdete mnoho způsobů, jak je pravidelně využít.