Čističe oken Kärcher

12/09/2022

Společnost Kärcher platí za výrobce kvalitní a žádané čistící techniky. Stroje s vysokým výkonem zajistí detailní úklid venkovních i vnitřních ploch s minimem doplňkové chemie. Snadno se ovládají a mají dlouhou životnost. Mezi novinky v oblasti čističů oken bezesporu patří Aku stěrka. Efektivně řešená kombinace rozprašovače se stíracím nástavcem s odsávací funkcí vám zajistí rychlý úklid jakékoli skleněné plochy i obkladů.

ÚČINNÝ A RYCHLÝ POMOCNÍK

Aku stěrka pracuje s velmi jednoduchým principem. Automatický rozstřikovač dávkuje čisticí prostředek s vodou přímo na čištěnou plochu.  Voda je pak z povrchu okamžitě stírána speciálně upravenou stěrkou. Současně se stíráním mycího prostředku dochází k odsátí přebytečné a již znečištěné vody do oddělené nádoby. Nemusíte kombinovat ruční mytí vodou s následným leštěním. Jediným pohybem dokonale umyjete skleněnou plochu bez vzniku šmouh či potřeby čištění opakovat.

Aku stěrka se rychle nabíjí a při vlastní práci vám dovolí volný pohyb bez omezení přívodním kabelem. Pro práci ve výškách můžete použít praktickou teleskopickou tyč.

Maximálně příznivá cena

Příznivá cena a velký výkon toto zařízení přibližují profesionálnímu i domácímu použití. Stěrka pracuje s výkonem cca 75 m² na jedno nabití, to představuje zhruba 25 oken. Její využití je ale možné i pro čištění keramických obkladů koupelen a kuchyní, sprchových koutů a dalších hladkých ploch. Úklidové firmy výrazně zefektivní nabízené služby, při úklidu domácnosti ušetříte značnou část času a své námahy.

Ukázkou z nabízených stěrek je například WV 5 Premium Aku stěrka na okna. Stěrka je i při naplnění čisticím roztokem lehká, dobře se s ní manipuluje. Různě volené nástavce vám umožní umýt velké, ale i náročně členité plochy. Stěrky jsou vhodné i pro alergiky, při mytí je třeba jen minimální množství chemie. Při práci se navíc zcela vyhnete přímému kontaktu s prostředky i s odpadovou vodou.