Výhody tlakového mytí

12/09/2022

Tlakové čističe pracují na velmi jednoduchém a účinném principu. Výkonné motory vedou proud vody pod vysokým tlakem přes speciálně uzpůsobené trysky. Proud vody můžete upravit podle potřeby od jemného rozptylu k oplachování až po cílený silný proud. Voda účinně uvolní a zároveň ihned odplaví veškeré nečistoty, bez problémů zasáhne i špatně dostupná nebo členitá místa. Působí proti prachu, pylu, ptačím exkrementům, ale i další odolné špíně. Přístroje jsou vybavené řadou doplňků, jsou lehké, dobře se s nimi manipuluje.

RYCHLOST A EFEKTIVITA

Tlakové čističe můžete vybírat v řadě variant. V nabídce jsou jednoduché přístroje vhodné pro běžné využití v domácnosti. Poslouží výborně při velkém úklidu při čištění příjezdových cest, chodníků, parapetů. Nabízí možnost i v čištění velkých ploch omítek domů nebo plotu. Čističe s vysokým výkonem pak nabízí řadu dalšího využití. V práci vám skvěle poslouží speciální kartáče na disky kol, rotační kartáče, sady na čištění potrubí a okapů, prodlužující přívodní hadice.

DOKONALÉ MYTÍ VOZU I DOMÁCNOSTI

Díky perfektnímu vybavení ušetříte značnou část námahy a času. Vysokotlaký čistič K 3 full control je příkladem dokonalé výbavy pro mytí vozu, disků, podběhů. Ale tento přístroj najde široké využití i při péči o dům. Pracovní nástavec Vario Power jednoduchým otočením reguluje přívod vody a umožňuje přizpůsobit intenzitu čištěnému povrchu. Nemusíte se obávat poškození lakovaných nebo křehkých částí.

ABSENCE NEBEZPEČNÉ CHEMIE

Velikou výhodou vysokotlakých čističů je možnost práce bez chemických prostředků. Proudem vody dokážete opláchnout a vyčistit do detailů i špatně přístupná místa. Cyklistické vybavení, koloběžky či třeba odrážedla nemusíte pracně oplachovat a mýt. I relativně malé a základní vybavení vysokotlakého čističe K 2 Compact vám zajistí jednoduchou a účinnou údržbu podlahvenkovního sezení, zahradního nábytku. Přístroj můžete mít kdykoli po ruce, dobře se skladuje a pro použití je rychle připravený. V rodině s malými dětmi se nemusíte bát o nehody nebo důsledky běžně používaných chemických prostředků. Při mytí není třeba nábytek a podlahy umýt a následně oplachovat.

Tlakové čističe si zaslouží pozornost každého majitele domu. Spojují jednoduchost a vysokou efektivitu. Výrobce Kärcher se dlouhodobě specializuje na čistící techniku. Jednotlivé produkty spojuje ergonomický design, vysoká účinnost a snadné ovládání. Přístroje jsou zasazené v pevné a odolné konstrukci a vyrobené pro časté a náročné využívání. Garantují nejen perfektní výsledky práce, ale také vlastní dlouhou životnost a plný výkon.