Mokrosuché vysavače

12/09/2022

Čistící stroje Kärcher jsou zárukou vysokého výkonu a odolnosti. Pevné konstrukce strojů garantují snadné ovládání i mobilitu, zároveň potvrzují dlouhou životnost a využití i na velmi náročných místech. Vysoká účinnost a rychlost při práci platí zejména v nabídce pro mokrosuché vysavače. Prakticky navržené vysavače dokáží zlikvidovat hrubé i jemné nečistoty. Sání pracuje v plném výkonu i při dlouhodobém zatížení. Funkční prvky chrání motor před přehřátím i zanesením filtrů. Provoz nevyžaduje téměř žádné zásahy nebo úpravy.

Velký objem pro sběr nečistot

I relativně základní typ vysavače – NT 35/1 Ap vám svým výkonem zajistí dokonalý pořádek na pracovišti. Stroje jsou žádaným vybavením truhlářských i kovoobráběčských dílen. Navýšený objem sběrové nádoby na 35l si poradí se šponami, pilinami, prachem i dalšími nečistotami. Model využívá skládaný filtr a poloautomatické čištění, díky kterému můžete s vysavačem pracovat nepřetržitě i na velké ploše.

Vysoký výkon i odolnost

Mokrosuché vysavače pracují s optimálním sacím výkonem po celou dobu práce. I při dlouhodobém zatížení neklesá ani nekolísá jejich výkonost. Mokro-suchý vysavač NT 65/2 Tact² optimalizuje práci díky dvěma motorům a efektivitu sání zvyšuje speciální koncepcí filtrů. Ty jsou rozdělené na dvě poloviny, které se střídavě čistí cílenými nárazy vzduchu. Nedochází k ucpání filtru jemným prachem. Proud vzduchu je konstantně vysoký dlouhou dobu. Lze vysát více než 1000 kg jemného prachu, aniž by byla nutná výměnu filtru nebo uvolnění odpadové nádoby.

Rychlé a efektivní

Zásadní výhodou mokrosuchých vysavačů je obrovská odolnost. Stroje dokáží pohltit velký objem nečistot. Před prací není třeba mechanicky odmést největší nečistoty, zachytit rozlité tekutiny a pak místo dočistit vysavačem. Vysavače Kärcher jsou ideálním řešením pro frekventovaná veřejná místa – jako jsou vstupní prostory hotelů, úředních budov nebo škol. Vstupní haly s přechodem z venkovního prostředí jsou velmi náročnou částí, kde se zejména v chladném zimním počasí mísí bláto, voda, posypové kamínky. Mokrosuché vysavače vám umožní velmi rychlou a efektivní likvidaci jakékoli špíny. Využití najdou i v běžném provozu výrobních dílen a servisů. Oblíbené jsou také u stavebních firem, kdy dokáží rychle zajistit dokonale čistou plochu, likvidují zbytky sutě, stavebního materiálu.

 

Sací hubice jsou ergonomicky navržené pro snadné ovládání. Pojezdová kola usnadňují manipulaci v prostoru. Robustní konstrukce zvyšuje odolnost stroje proti nárazu nebo jinému mechanickému poškození. Prakticky jsou řešené úchyty hadice i přívodního kabelu. Kabel i hadice jsou vyrobeny v prodloužených velikostech a umožní bez přenášení ošetřit velký rádius plochy.

 

Využijte nabídku profesionálního vybavení Kärcher, které je garancí vysokého výkonu, dlouhé životnosti a skutečně prakticky navržených strojů.