Úklid kanceláří a administrativních budov

12/09/2022

S dlouholetou zkušeností se specializujeme na prodej a půjčování profesionální úklidové techniky. Čistící stroje Kärcher patří mezi špičku ve svém oboru, garantují vysokou účinnost, snadné ovládání a dlouhou životnost. Jednotlivé typové řady pak maximálně využívají moderní technologie pro účinnou likvidaci nečistot, vysávání i mytí všech povrchů. Naše služby současně rozšiřujeme i o nabídku úklidových služeb pro kanceláře a administrativní budovy.

PERFEKTNÍ VÝSLEDKY ČIŠTĚNÍ

Pro naši práci využíváme bohaté zázemí specializované čistící techniky. Můžeme vám tak nabídnout nejen běžný úklid s vysáváním a stíráním povrchů, ale skutečně účinné odstranění i velmi odolných nečistot.

Profesonální tepovače garantují rychlý a hloubkový úklid veškerých potahových a čalouněných částí nábytku. Zasedací místnosti vybavené gauči, sedacími soupravami, kancelářská křesla dokážeme vyčistit do nejmenšího detailu. Oživíme a obnovíme povrch koberců. Parní čističe perfektně vyčistí společné prostory kuchyní, toalety, ale také dělící skleněné stěny nebo ozdobné obklady. Díky průmyslovým vysavačům s velkou kapacitou dokážeme odstranit i hrubé nečistoty. Zejména v chladných měsících účinně ošetřujeme vstupní prostory od nanesené vody a posypových kamínků.

DLOUHODOBÝ EFEKT

Výkonná technika zkracuje čas potřebný pro úklid. V relativně krátkém čase dokážeme ošetřit i velké prostory. Stroje pracují s velkou odolností, při práci nedochází k prodlevám pro výměnu filtrů nebo odpadových nádob. Jednotlivé modely nabízí řadu výměnných doplňků pro efektivní práci i ve členitých nebo špatně dostupných místech. Velký přínos moderní techniky je také ve větším efektu. Stroje uvolňují nečistoty i mezi vlákny tkanin, čistí dokonale tvrdé povrchy. Výsledek naší práce přináší výrazný efekt a má delším trvání.

PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP

Veškeré naše činnosti provádíme přesně podle vašeho přání. Naše služby přizpůsobíme časově vaším dispozicím. Zajistíme dovoz úklidové techniky i dostatečný počet školených pracovníků. Naši zaměstnanci plně respektují soukromí, vždy odvádí pečlivou práci.

JEDNORÁZOVÝ I PRAVIDELNÝ ÚKLID

Naše služby můžete využít v rámci stěhování do nových prostor. Upravíme nové interiéry, připravíme pro vás kvalitní příjemné prostředí. Zabýváme se také jednorázovými úklidy nejčastěji spojenými s hloubkovým čištěním koberců a čalounění. Rádi s vámi budeme spolupracovat i v rámci pravidelného běžného úklidu. Kdykoli se na nás obraťte, přiblížíme vám rozsah našich služeb, aktuální dispozice i cenové relace.