Jak čistit koberce pomocí tepovačů Kärcher

25/09/2021

Tepovače Kärcher, stejně jako další zařízení, vynikají především snadnou obsluhou a okamžitým profesionálním výsledkem. Tepovače jsou vhodné pro generální úklid velkých ploch, ale i jako šikovný pomocník při běžném úklidu koberců, čalouněného nábytku, ale i autosedaček. Model a výkon tepovače závisí jen na účelu využití, vhodné zařízení vybere profesionální úklidová firma i domácnost.

OKAMŽITÝ VÝSLEDEK

Tepovače Kärcher v sobě spojují několik funkcí zároveň. Jediný přístroj kombinuje motor s velkým sacím výkonem, odpadovou nádobu a zdroj vody s čisticím prostředkem. Jedinou činností tak efektivně odstraňuje a rozpouští i velmi odolnou špínu. Zašlapané koberce, skvrny od jídla či další nečistoty nemusíte předem namáčet speciálními prostředky ani je odstraňovat ručně. Tepovače Kärcher v jediném kroku znečištěné místo ošetří čisticím prostředkem, mechanicky silným proudem vody špínu uvolní a ihned ji nasaje do odpadové nádobky. Čištěnému povrchu se okamžitě vrací původní textura, oživují se barvy a odstraňuje prach, mastnota i pigmenty nečistot.

MINIMÁLNÍ VLHKOST

Výkonný sací motor odstraní nečistoty i z hloubky vláken a spolu s ní i odvede přebytečnou vodu se zbytky prostředků. Koberce nemusíte složitě sušit ani vyhradit delší čas, po který musíte vyčištěnou plochu chránit před dalším používáním. Tepovače Kärcher můžete použít v rámci nabízených úklidových služeb v kancelářích, veřejných místech, ale i v bytě. Menší přístroje dokáží rychle a efektivně odstranit běžné nečistoty a nijak neomezí váš pohyb po místnosti.

RYCHLÁ A JEDNODUCHÁ OBSLUHA

Zařízení Kärcher se obecně velmi dobře a snadno obsluhují. Na zařízení jsou jasně vyznačená místa pro naplnění čisticími prostředky i způsob vyjmutí odpadové nádoby. Veškeré nečistoty a odčerpaná voda jsou zachyceny v jedné nádržce, kterou pohodlně vyjmete a vylijete do odpadu. Po použití lze přístroj snadno čistit. Zařízení jsou připravená k okamžitému použití. Tepovače jsou vybaveny výměnnými hlavicemi pro čištění velkých ploch, ale i pohodlné mytí sedacích souprav nebo autosedaček. Výměnné hlavice snadno dosáhnou i k méně přístupným nebo tvarovaným místům.

Ušetřete si námahu a odveďte v krátkém čase vynikající práci. Tepovače Kärcher jsou skladné, snadno ovladatelné a zajistí vám okamžitý efekt. Výkonnou silou vám navíc dovolí silně omezit používanou čistící chemii. Používání tepovačů je doporučeno k pravidelným úklidům domácností s alergiky nebo dětmi s atopickým ekzémem. Tepovače dokáží v rámci jediného pohybu účinně odstranit nejen povrchové nečistoty, ale i prach, chlupy a další alergeny usazené hluboko ve vláknech koberce či čalounění.