AKTUÁLNĚ ZE SVĚTA KÄRCHER

12/09/2022

Parní mopy Kärcher

Parní mopy Kärcher Parní čističe Kärcher představují dokonalý prostředek pro úklid pevných ploch – keramického obložení, tvrdých podlah, skleněných výplní i oken, ale i vybavení kuchyní a koupelen.

Číst více...
12/09/2022

Jak vyčistit chodník

Jarní úklid vždy zahrnuje generální mytí velkých ploch, tepování koberců a potahů, důkladné čištění podlah, mytí oken. U domů a příjezdových cest však musíte myslet také na odklizení naneseného bláta, zbytků po posypových materiálech jako je písek, štěrk,

Číst více...
12/09/2022

Jarní úklid s vysokotlakými čističi Kärcher

Jarní sezonu předznamenává nejen příjemné oteplení, znovu zelené travnaté plochy, ale také poměrně náročný úklid domu i jeho okolí. Po delší zimě je třeba očistit chodníky a vjezdové cesty, z oken a venkovních ploch umýt nanesený prach.

Číst více...
12/09/2022

Jarní úklid s parními čističi Kärcher

První teplé jarní dny jsou vždy příjemným osvěžením

Číst více...
12/09/2022

Kdy se vyplatí vysokotlaké čističe?

Vysokotlaké čističe pracují na velmi efektivním principu, kdy výkonný motor žene proud vody přes speciálně uzpůsobenou trysku. Síla vody dokáže okamžitě uvolnit a odstranit veškeré nečistoty.

Číst více...
12/09/2022

Úklid kanceláří a administrativních budov

Čistící stroje Kärcher patří mezi špičku ve svém oboru, garantují vysokou účinnost, snadné ovládání a dlouhou životnost. Jednotlivé typové řady pak maximálně využívají moderní technologie pro účinnou likvidaci nečistot, vysávání i mytí všech povrchů.

Číst více...
12/09/2022

Profesionální úklidová technika

Při provádění úklidových služeb můžete ušetřit značný objem času i námahy. Profesionální úklidová technika Kärcher dokáže zajistit vysoký výkon při čištění tvrdých podlah, koberců, čalounění, ale i ošetření koupelen, kuchyní, oken a stínící techniky.

Číst více...
12/09/2022

Jak vyčistit čalouněnou sedačku pomocí čističů Kärcher?

Program čistících strojů Kärcher spojuje vysoký výkon a snadné ovládání. Pro ošetřování jakékoli plochy i druhu nečistoty postupujete s minimální námahou a okamžitým výsledkem. Běžný úklid samozřejmě navodí příjemné prostředí a eliminuje alergeny.

Číst více...
12/09/2022

Mokrosuché vysavače

Čistící stroje Kärcher jsou zárukou vysokého výkonu a odolnosti. Pevné konstrukce strojů garantují snadné ovládání i mobilitu, zároveň potvrzují dlouhou životnost a využití i na velmi náročných místech.

Číst více...
12/09/2022

Kdy se vyplatí čistič oken Kärcher?

Pravidelný úklid zahrnuje také poměrně náročnou část – mytí a leštění oken. Velké plochy jsou náchylné na zachytávání nečistot, v různém úhlu světla prozradí každou šmouhu.

Číst více...
12/09/2022

Průmyslové vysavače Kärcher

Značka Kärcher platí za spolehlivého výrobce čistící techniky pro domácnost, profesionální úklidové firmy, ale přináší i speciální řadu strojů pro průmyslové využití. Přístroje jsou vybaveny silnými motory, které umožňují perfektní výsledky čištění.

Číst více...
12/09/2022

Úklidové služby

S dlouholetým působením na českém trhu se specializujeme na prodej a půjčování úklidových strojů. Nabízené přístroje doporučujeme našim zákazníkům nejen na základě vysoce kladného hodnocení výkonu a dlouhé životnosti.

Číst více...
12/09/2022

Výhody tlakového mytí

Tlakové čističe pracují na velmi jednoduchém a účinném principu. Výkonné motory vedou proud vody pod vysokým tlakem přes speciálně uzpůsobené trysky. Proud vody můžete upravit podle potřeby od jemného rozptylu k oplachování až po cílený silný proud.

Číst více...
12/09/2022

Tepovací vysavače Kärcher

Tepovací vysavače patří mezi nejoblíbenější produkty v nabídce čistící techniky Kärcher. Výkonné robustní stroje dokáží efektivně odstranit i velmi odolnou špínu, navrací povrchům barvy i původní strukturu, oživují vzhled.

Číst více...
12/09/2022

Jak vybrat parní čistič?

Parní čistič je vynikajícím pomocníkem při malém i velkém úklidu. Síla páry vám usnadní mechanickou práci a velkou výhodou je i funkce, kdy horký proud vody daný povrch dokonale dezinfikuje i bez použití další chemie.

Číst více...
12/09/2022

Čističe oken Kärcher

Novinkou v oblasti čističů oken je aku stěrka, která efektivně řeší kombinaci rozprašovače se stíracím nástavcem s odsávací funkcí. To vám zajistí rychlý úklid jakékoli skleněné plochy i obkladů.

Číst více...
12/09/2022

Jak čistit koberce pomocí tepovačů Kärcher

Tepovače Kärcher, stejně jako další zařízení, vynikají především snadnou obsluhou a okamžitým profesionálním výsledkem.

Číst více...
12/09/2022

Jak čistit auto nebo motorku

Jistě vám záleží na dobrém stavu vašeho vozu. Deštivé počasí nebo jízda terénem zanechá na karoserii nevzhledné stopy. Zimní období se na stárnutí laku a vznikající korozi podílí zhoršenými podmínkami, vysokou vlhkostí a posypovou solí.

Číst více...
12/09/2022

Park & City solutions

Čistící stroje Kärcher jsou garancí vysokého výkonu, dlouhé životnosti a snadného ovládání. Představují ideální nástroje pro úklid domácnosti, okolí domu, své produkty však nabízí i profesionálním firmám.

Číst více...
12/09/2022

Čerpadla Kärcher

Péči o dům a zahradu vám výrazně usnadní profesionální vybavení. V nabídce čistící a úklidové techniky můžete vybírat přístroje, které kombinují snadnou obsluhu i manipulaci s perfektními výsledky.

Číst více...