Zametací stroje Kärcher

Zametací stroje jsou vynikajícím pomocníkem při péči o okolí domu, svou podobu a praktický koncept však nabízí i pro běžný úklid v domácnosti. Stroje spojuje efektivní sběr pevných nečistot a široký záběr. Speciálně formovaný kartáč beze zbytku odstraňuje nečistoty, které ihned odvádí do sběrné nádoby. Při práci se zametacím strojem odpadá namáhavé dodatečné odklízení smetených nečistot. Uzpůsobené odpadové nádoby nevyžadují výměnné sáčky ani filtry. Po naplnění se velmi snadno vyjmou a vyprázdní. Bezsáčková technologie zásadně zlevňuje provoz a urychluje práci. Obsluha stroje je jednoduchá, ergonomicky uzpůsobené vedení držadel usnadňuje manipulaci a i při dlouhodobé práce nevede k únavě nebo jednostrannému zatížení páteře. Zametací stroje jsou lehké, při skladování nezabírají velkou plochu a jsou uzpůsobené k okamžitému použití.

Pohotový úklid interiéru

Mezi zametací stroje patří bateriové koště K 55 Pet Plus. Tento přístroj umožňuje čištění až do 1 mm od okrajů a garantuje výborný výsledek čištění na všech typech podlah. Je vhodný pro čištění koberců, plovoucích podlah, linolea, dlažby. Kartáč i odpadová nádoba se velmi jednoduše odnímají, usnadňují čištění přístroje a prodlužují jeho výkonnost. Velmi skladný a nenápadný přístroj můžete umístit ve vybavení bytu a mít kdykoli k dispozici. Jakékoli drobky, chlupy domácích mazlíčků, nebo jiné nečistoty účinně a rychle zlikvidujete s minimální námahou.

Jednoduchý a rychlý úklid chodníků

Pro úklid venkovních ploch Kärcher nabízí výkonné zametací stroje s jedním nebo dvěma kartáči. Velká kapacita odpadové nádoby společně se silným zametacím válcem vám výrazně urychlí a usnadní sběr posypových materiálů, listí, běžných pevných nečistot. Mechanický zametač S 650 má dva boční kartáče pracují v šířce 650 mm. Ideální šířka vám usnadní úklid velkých ploch bez nutného opakování činnosti a vracení se na stejné místo, zároveň umožní dosáhnout i do rohů prostor v členitém reliéfu. Prakticky řešená nádrž na zametené nečistoty se jednoduchým mechanismem vyjímá a je možné ji bezpečně odstavit.

S příchodem jarní sezony si můžete výrazně ulehčit práci s úklidem zbytků posypových materiálů, písku i kamínků. Zametací stroje bezpečně najdou využití po celý rok. Můžete je využít pro běžnou údržbu velkých ploch chodníků, příjezdových cest nebo i venkovních míst jako jsou sezení, altány. Malé stroje jako je bateriové koště budou praktickým doplňkem v domácnosti. Bez složitého zapojování velkého vysavače vám pomohou pohotově zlikvidovat zbytky drobků od jídla, zajistí rychlý úklid kolem klece domácích mazlíčků nebo v kuchyni při vaření.