Průmyslové vysavače Kärcher

Značka Kärcher platí za spolehlivého výrobce čistící techniky pro domácnost, profesionální úklidové firmy, ale přináší i speciální řadu strojů pro průmyslové využití. Přístroje jsou vybaveny silnými motory, které umožňují perfektní výsledky čištění. Vynikají snadnou ovladatelností a jednotlivé typy doplňuje bohaté příslušenství, které zvyšuje účinek čištění i v rozích, v členitém terénu nebo na špatně dostupných místech.

Vysávání všech povrchů

V běžném provozu výrobní dílny, ale i na frekventovaných místech s přechodem mezi venkovním a vnitřním prostorem jsou běžné vysavače nedostačující. Nemají dostatečný výkon a také jejich odolnost není koncipována na velké množství hrubých nečistot. Průmyslové vysavače Kärcher jsou navrženy přesně na takovou práci. Ty dále dělíme na mokrosuché a vysavače na suché nečistoty. Ty druhé se vyznačují dlouhou sací hubicí i přívodovým kabelem, jež rozšiřují pracovní plochu na maximum. Vysavač je možné spínat nožním ovladačem. Bez namáhání a přenášení můžete čistit velké plochy. Velký výkon účinně likviduje veškeré suché nečistoty od běžného prachu, písku, až po kamínky, zbytky hoblin, nebo drobných odřezků z výroby. Kryt vysavače je vyroben z vysoce odolného plastu.

Mimořádný výkon i v náročném prostředí

Druhou skupinou průmyslových vysavačů jsou mokrosuché vysavače. Jsou vhodné do prostředí, kde se s nečistotami mísí i voda. Jsou navíc vybaveny i ochranou motoru a speciální odpadovou nádobou. Mokrosuché vysavače mají zabudované speciální filtry s automatickým čištěním. Bez přerušení práce a bez omezení plného výkonu dokážete zajistit velké plochy. I v této kategorii je přístroj koncipovaný pro co nejhladší ovládání, podává maximální výkon a je snadno manipulovatelný.

Snadné ovládání a okamžitý efekt

Pro perfektní čištění koberců ale také oživení jejich vzhledu je ideálním pomocníkem kartáčový kobercový vysavač CV 30/1. Široká hlavice obsáhne jedním pohybem 300mm pruh. Vysává veškeré suché nečistoty, ale zároveň povrch koberce kartáčuje, navrací původní strukturu a objem vláknům. Ovládání je velmi snadné. Výkonný motor chrání systém třech filtrů. Bezpečně můžete ošetřit velké plochy bez nutnosti přerušení práce, kartáčová hubice je opatřena proti zanesení a zaseknutí pohyblivých částí. S vyjímatelnou sací trubkou (s integrovanou pružnou sací hadicí) se dají vysát téměř všechny okraje, lišty, výklenky, rohy.

Úklidové a servisní firmy se již řadu let mohou spolehnout na kvalitní a výkonné čistící stroje. Pro běžnou údržbu podlahových krytin v maloobchodech, kancelářích, zdravotnických zařízení, ale i ve školách a na úřadech se můžete vybavit i vy. Nabízíme vám kvalitní a dobře ovladatelné stroje i pro náročnou údržbu pracovních ploch ve výrobnách a dílnách.