Jarní úklid s parními čističi Kärcher

První teplé jarní dny jsou vždy příjemným osvěžením, bohužel sluneční paprsky prozáří každou plochu a odhalí nanesené zimní nečistoty na oknech, tající sníh komplikuje udržování čistoty ve vstupních prostorách, je třeba se vypořádat se zbytky posypových kamínku na chodnících, ale i domácnost si po dlouhé zimě žádá výraznější péči.

 

Profesionální mytí oken i obložení

Velký jarní úklid zpravidla uvádí mytí oken. Touto únavnou činností však nemusíte trávit celý den. Čističe oken Kärcher vám nabízí efektivní prostředek, který zajistí rychlé odstranění špíny, zamezují vzniku šmouh a velmi snadno se ovládají. Velmi efektivním a praktickým pomocníkem je Aku stěrka na okna WV2. Okno nastříkáte mycím roztokem pomocí rozprašovače v této aku stěrce, rozmyjete mopem a následně špínu odsajete pomocí aku stěrky. Chytrá kombinace rozprašovače se stíracím nástavcem, jakož i odsávací funkce okenního vysavače (okenní stěrky) zajišťuje maximálně účinné čištění a zářivě čistá okna bez šmouh a usazenin. Aku stěrka je ideální i pro mytí sprchových koutů, keramického i skleněného obložení v koupelnách a kuchyni. Horká pára odstraňuje prach, mastnotu, zbytky mýdel, vodního kamene.

 

Svěží barvy, dokonalá čistota pro koberce i potahy

V každé domácnosti se vyplatí zajistit hloubkové čištění koberců a čalounění. Čističe koberců a tepovače Kärcher jsou vynikající pomocí. Pracují s dvěma oddělenými nádobami, voda s čisticím prostředkem je aplikována speciálně uzpůsobenou hubicí přímo na plochu, silným proudem se nečistoty uvolní a okamžitě jsou odsávány s přebytkem vody do odpadové nádržky. Tepovače si poradí s biologickými skvrnami, mastnotou, běžnou špínou, ale také navrací texturu vláknům a oživují barvy. Jsou vhodné pro koberce jakéhokoli typu, ale i čalounění. V nabídce Kärcher můžete vybírat cenově velmi příznivé čistič koberců, ale i profesionální tepovače, např. Extraktor Puzzi 10/1, stejně jako profesionální čisticí stroje vhodné pro úklidové firmy a pravidelné čištění velkých ploch.

 

Perfektní úklid interiéru i okolí domu

S profesionálním vybavením hladce zvládnete důkladný jarní úklid celé domácnosti, ale i venkovních prostor. Parní nebo vysokotlaké čističe vám pomohou odklidit zbytky kamínků a posypů z chodníků kolem domu, vyčistí parapety, připraví venkovní sezení nebo terasy, rychle očistí zahradní nábytek i dětské prolézačky. Vysokotlaký čistič K 4 Full Control Home RWB je univerzální pomocník i při čištění auta, cyklistického vybavení, plotu. Speciálně uzpůsobené hubice vyčistí i omítky a fasády.

 

Ušetřete si práci a vybavte vaši domácnost zařízeními, která vám pomohou rychle a perfektně zajistit pořádek. Rodiny s malými dětmi a domácími mazlíčky se nemusí bát deště ani jiné nepřízně počasí. Veškeré nečistoty můžete účinně a snadno odstranit bez námahy. Velkou výhodou parních a vysokotlakých čističů je i možná aplikace s minimem čistící chemie, stroje výrazně eliminují vznik alergenů.