Jak vysávat pomocí vysavačů Kärcher

Produkty značky Kärcher jsou navrženy nejen pro profesionální úklidové služby, ale i pro běžné domácnosti. Čistící stroje pracují s vysokým výkonem, disponují velkým objemem pro sběr nečistot či oplachové vody a zároveň nabízí snadnou obsluhu i manipulaci. Vysavače jsou oblíbené a vhodné i pro úklid domácností, zejména velkých domů.

Kanceláře, provozovny, hotely, domy

Hlavní tělo vysavače je vyrobeno z pevného a odolného materiálu. Hladký pojezd při úklidu usnadňují pohyblivá kolečka, ale také výjimečně dlouhá přívodní hadice. S vysavačem můžete bez problémů ošetřit rozsáhlé plochy. Práci také pomáhá ergonomicky tvarovaná rukojeť, možnost ovládání spínače nohou bez ohýbání. Podle zvoleného typu zařízení můžete volit i řadu výměnných hubic. Bez problémů vyluxujete i hůře dostupná místa, rohy, členitý půdorys nebo místa pod nábytkem.

Pro běžný úklid vnitřních prostor můžete využít například Suchý vysavač T10/1. Výkonný motor dokáže odstranit běžné nečistoty, ale i hrubé částečky písku, pilin, kamínků. Tento typ vysavače patří mezi cenově dostupná vybavení, přesto nad konkurencí vyniká výkonem a rozsahem využití.

Pro úklid míst spojených s frekventovaným pohybem osob – například vstupních hal, chodeb, kanceláří doporučujeme volit vysavač s kombinací vysávání za sucha i mokra Mokro-suchý vysavač NT 65/2 Ap.

Prostor zbavíte od všech nečistot, zbytků roztátého sněhu, posypových materiálů, ale třeba i bláta. Vstupní místa spojená s přechodem z venkovního prostředí tak kdykoli velmi rychle a efektivně uklidíte za pomoci jediného zařízení.

Vysavače patří mezi základní vybavení pro úklid. Pro čištění velkých ploch je třeba zvolit zařízení, které umožní odstranit nečistoty z koberců, lina, plovoucích či jiných tvrdých podlah bez nutnosti kombinovat různá zařízení. Zásadní výhodou může být možná kombinace vysávání za sucha i mokra.