Jak vyčistit zdivo

Tak jako se přirozeně usazuje prach a drobné nečistoty na parapetech a oknech, stejně tak pomalu a negativně působí i na stav a vzhled fasády celého domu. Zvláště domy poblíž frekventovaných ulic stárnou rychleji a zbytečně ztrácí hezký vzhled. Zatímco okna a parapety poměrně snadno setřete a v rámci pravidelného úklidu jim navrátíte perfektní lesk a čistotu, s čištěním fasády vám obyčejné úklidové prostředky nepomohou.

Snadné čištění s dokonalým výsledkem

Vysokotlaké čističe Kärcher jsou technikou, která vám pomůže snadno a rychle odstranit zašlou špínu i odolné nečistoty ze všech venkovních povrchů. Vyčistit můžete obvodové chodníky, podlahy venkovního sezení, ale i zahradní nábytek. Stejně snadno můžete dokonale vyčistitvenkovní povrchy celého domu. Vysokotlaké čističe pomůžou čistit i na špatně přístupných místech, poradí si s členitým povrchem nebo se složitým dekoračním reliéfem. Proud čisté vody nepoškodí barvu ani nezpůsobí změny. Při práci postupujete velmi rychle, není se třeba ani ohýbat ani máčet ve studené vodě.

Výsledek s dlouhodobým efektem

Záleží na vaší volbě a na očekávaném využití. Profesionální čistící stroje Kärcher ve své nabídce představují lehké a jednoduché modely pro domácí využití. Předkládají však i výkonné stroje pro čištění velkých ploch s řadou doplňkového příslušenství.

Veškeré produkty však využívají snadnou obslužnost. Pracovní nástavec se snadno vyměňuje, manipulaci a volný pohyb při úklidu usnadňuje i dostatečně dlouhá přívodní hadice. Rotační tryska s rotujícím bodovým paprskem je součástí standardního vybavení a napomáhá účinně odstranit i velmi odolné nečistoty. Práce s čističi Kärcher je rychlá, bezpečná a zejména účinná.

Kärcher vám nabízí vysoce kvalitní a účinné stroje pro jakékoli čistění. Vraťte vašemu domu perfektní vzhled. Netrapte se zbytečnou a namáhavou prací. Vysokotlaké čističe vám ušetří čas i energii a dosáhnou dokonalého výsledku.